top of page
Tehnikas noma saules parka izveidei

Off-grid jeb autonomās saules paneļu sistēmas

Autonomās jeb off-grid saules paneļu sistēmas ir neatkarīgas enerģijas avoti, kas netiek pieslēgti kopējā valsts energotīklā. Šīs sistēmas ir īpaši piemērotas lauku īpašumiem, kur  elektrības pieslēguma ierīkošana maksās vairākus tūkstošus, kā arī gadījumos, kad ir vēlme nodrošināt sev pilnīgu enerģētisko neatkarību. Šīs sistēmas izmanto saules paneļus, lai pārvērstu saules enerģiju elektriskajā enerģijā, kas pēc tam tiek uzkrāta akumulatoros un izmantota mājsaimniecības vajadzībām.


Ņemot vērā likumdošanas izmaiņas, kas saistītas ar saražotās elektroenerģijas nodošanu tīklā, cilvēkiem parādās aizvien lielāka interese par autonomajām saules paneļu sistēmām, jo jaunā sistēma ir diezgan sarežģīta un ne vienmēr būs izdevīga mājsaimniecībām, kas ir uzstādījušas saules paneļu sistēmas.


Autonomo saules paneļu sistēmu priekšrocības

Off-grid sistēmas nodrošina pilnīgu enerģētisko neatkarību, ļaujot jums nesatraukties par elektroenerģijas cenas svārstībām tirgū. Kā arī jums vairs nebūs jādomā par nemitīgajām likumdošanas izmaiņām saistībā ar neizmantotās elektroenerģijas pārdošanu kopējā tīklā.


Lai uzstādītu autonomo saules paneļu sistēmu savā īpašumā, nav nepieciešams saņemt atļauju no valsts iestādēm, kā arī jūsu ikdienu neietekmēs elektroenerģijas padeves pārtraukumi, kas radušies sliktu laikapstākļu vai elektrolīnijas remontdarbu dēļ.

Nav jāsatraucas par to, ka mākoņainās dienās būs jādzīvo bez elektrības – saulainās dienās saules paneļu sistēma saražos vairāk elektroenerģijas, nekā jūs spēsiet patērēt, un pāri palikusī enerģija tiks uzglabāta akumulatorā, lai to izmantotu mākoņainās dienās. Saules paneļu parks


Ieguldiet saules paneļu sistēmā šodien un ietaupiet rītdien! 

Lai gan sākotnēji autonomās saules paneļu sistēmas uzstādīšana prasīs salīdzinoši lielus finansiālos ieguldījumus, tomēr ilgtermiņā tas būs izdevīgs un ilgtspējīgs enerģijas ieguves risinājums.  Ilgtermiņā autonomās saules paneļu sistēmas samazina vai pilnībā izslēdz elektroenerģijas izmaksas, kā arī sistēmas ekspluatācijas izmaksas būs minimālas.


Lai gan autonomās saules paneļu sistēmas var uzstādīt pašu spēkiem, profesionāla uzstādīšana un ražotāja nosacījumiem atbilstoša konfigurācija garantēs sistēmas efektīvu un drošu darbību gadiem ilgi. 


“GreenLine Energy” saviem klientiem piedāvā saules paneļu hibrīdsistēmas, kas ir aprīkotas ar “Deye” hibrīda invertoriem un 48 voltu akumulatoriem, atkarībā no akumulatoru lieluma, ir iespējams nodrošināt visu mājā esošo iekārtu darbību pat līdz vairākām diennaktīm.


Ja vēlaties uzzināt vairāk par iespēju saražoto elektroenerģiju uzkrāt enerģijas uzkrāšanas ierīcēs, mēs ar prieku sniegsim bezmaksas konsultāciju!

Comentários


bottom of page