top of page

Pie starptautiskās lidostas “Rīga” uzbūvētais saules enerģijas parks Latvijas mērogā ir nozīmīgs atjaunojamās enerģijas projekts. Ar mūsdienīgu tehnoloģiju un gudra dizaina palīdzību tas piedāvā ilgtspējīgu un efektīvu risinājumu Rīgas pilsētai un tai piegulošajām teritorijām.Projektā izmantotie materiāli ir iepirkti tikai no uzticamiem un gadu gaitā pārbaudītiem piegādātājiem. Projekta dizainā iekļautas jaunākās tehnoloģijas, pēdējās paaudzes PV moduļi, jaudas optimizētāji un invertori, lai sasniegtu augstāko iespējamo efektivitātes līmeni. GreenLine Energy projekta veiksmes pamatā ir rūpīgs pieredzējušas profesionāļu komandas darbs, precīza projekta vadība visos tā realizācijas posmos, gudra saules paneļu sistēmu konfigurēšana un to iespēju palielināšana un augstu nozares standartu ievērošana. 

Saules enerģijas parks
solar-panels.jpg

RISINĀJUMS IKVIENAM

SAZINIES AR MUMS

Zaļā enerģija
solar-cell-farm-power-station-alternative-energy-from-sun.jpg

PAR MUMS

GreenLine Energy aktīvi seko līdzi nozares attīstībai un iet līdzi laikam, savā piedāvājumā iekļaujot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus. GreenLine Energy kvalificētie speciālisti izstrādās labāko saules paneļu sistēmu projektu tieši jūsu situācijai, neatkarīgi no tā, vai šis projekts taps mājsaimniecības, vai uzņēmuma vajadzībām. GreenLine Energy tiks galā arī ar sarežģītiem nestandarta gadījumiem.

GreenLine Energy ir pieredzes bagāts uzņēmums, kas ir īstenojis daudzus lielākus un mazākus solārās enerģijas projektus, no kuriem nozīmīgākais ir 3,3 MW jaudas saules enerģijas parks netālu no starptautiskās lidostas “Rīga”. Uzņēmuma komanda gadu gaitā ir uzkrājusi plašas zināšanas un lielu pieredzi, kļūstot par vienu no spēcīgākajām profesionāļu komandām saules enerģijas un saules paneļu sistēmu nozarē Latvijā.

bottom of page