top of page
Saules paneļu montāža
KĀDI IETAUPĪJUMI NO SAULES PANEĻIEM?

Precīzu ietaupījumu ir praktiski neiespējami aprēķināt, jo tos ietekmē pārāk daudz mainīgo lielumu - elektrības cenas, saulainās dienas -, taču, balstoties uz mūsu klientu pieredzi, mājsaimniecības ar patēriņu ap 900-1000kWh gadā var ietaupīt ap 2200-2800EUR. par elektroenerģijas cenām 0.30EUR/kWh.

VAI IR PIEEJAMS ATBALSTS SAULES PANEĻU IEGĀDĀŠANAI?

Jā, mājsaimniecības var saņemt Altum garantijas līdz 4000€. Vairāk par to varat lasīt mūsu rakstā

VAI VAR IEGĀDĀTIES SAULES PANEĻUS UZ KREDĪTU?

Jā, vairākas bankas Latvijā piedāvā īpašus kreditēšanas pakalpojumus tieši saules paneļu iegādei.

CIK ĀTRI VAR UZSTĀDĪT SAULES PANEĻUS?

No brīža, kad vienojamies par darījumu, paneļus iespējams uzstādīt 2-3 darba dienu laikā.

KUR VAR UZSTĀDĪT SAULES PANEĻUS?

Saules paneļus var uzstādīt uz daudziem dažādiem jumtiem, kā arī uz zemes. Ja jūs interesē nestandarta risinājums, lūdzu, sazinieties ar mums, lai noskaidrotu, kā to var ieviest.

KĀDS IR MAKSIMĀLAIS PANEĻU SKAITS, KO VAR UZSTĀDĪT VIENĀ MĀJSAIMNIECĪBĀ?

Paneļu skaits nav ierobežots – jo vairāk paneļu, jo vairāk enerģijas tie ražos pat sliktos laikapstākļos. Viss ir atkarīgs no invertora iestatījumiem, kur mājsaimniecībām vienmēr uzstādām ne vairāk par 11kW, lai nepārkāptu noteikumus.

KĀDI IR GARANTIJAS NOSACĪJUMI?

Ražotāja garantija paneļiem ir 30 gadi.

KĀDS JUMTS IR PIEMĒROTS SAULES PANEĻU UZSTĀDĪŠANAI?

Saules paneļu uzstādīšanai vislabāk piemēroti divslīpju jumti 30 - 45 grādu slīpumā, vērsti uz austrumiem, rietumiem, vai dienvidiem. Tāpat piemēroti ir arī plakanie jumti, taču tad saules paneļi tiek uzstādīti leņķī, veidojot slīpumu. Šajā gadījumā izvietojot paneļus uz plakana jumta būs nepieciešama divas reizes lielāka jumta platība, ņemot vērā, ka starp paneļiem jāievēro lielāks attālums, lai izvairītos no ēnojuma, kas samazinātu enerģijas ražošanas apjomu.

BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI

bottom of page