top of page
For private

Saules paneļi privātmājām

GreenLine Energy privātpersonām piedāvā jaunākās paaudzes saules paneļu risinājumus ar novietojumu gan uz zemes, gan jumta. Ir dažādas sistēmas: tīkla un ārpustīkla (off grid) jeb autonomās. Mēs varam nokomplektēt sistēmu atbilstoši katra cilvēka vēlmēm un vajadzībām. Ieguldot naudu modernās saules paneļu sistēmās, jūs iegūstat finansiāli izdevīgu darījumu daudzu gadu garumā, kā arī iespēju praktizēt zaļāku dzīves veidu.

image 25.png

HIBRĪDA SISTĒMAS

STAND-ALONE (OFF-GRID) SAULES SISTĒMAS

Mūsu hibrīdsistēmas ir aprīkotas ar Deye hibrīda invertoriem un 48 voltu litija baterijām, lai nodrošinātu maksimālu enerģijas uzglabāšanu un apmierinātu visas pielāgošanas prasības. Deye invertoriem ir plašs lietojumu klāsts un iespaidīgas konfigurācijas iespējas, un tos var pielāgot ar dažādām funkcijām. Šai sistēmai var pieslēgt vēja un degvielas ģeneratorus ar automātiskās palaišanas iespējām. Mūsu 48 V litija baterijas nodrošina visaugstāko uzticamības un drošības līmeni enerģijas uzkrāšanai, kas šobrīd ir pieejama tirgū. Šiem Deye invertoriem ir ne tikai vairākas konfigurācijas iespējas, bet tie nodrošina arī izcilus enerģijas uzglabāšanas risinājumus. Tie garantē optimālu enerģijas uzglabāšanu un var atbalstīt jaunākos saules paneļus ar jaudu no 3,5 līdz 16 kW vienfāzes sistēmās un no 5 līdz 16 kW trīsfāžu sistēmās.

SOLIS

Aizpildiet pieteikumu

SOLIS

Saņemiet izmaksu tāmi un paredzamo piegādes datumu

SOLIS

Jauna mikroģeneratora pieslēgšanai aizpildiet pieteikuma anketu ST mājaslapā

SOLIS

Pozitīvas atbildes gadījumā veiciet pirmo iemaksu

SOLIS

Vienošanās par vēlamo uzstādīšanas laiku

SOLIS

Sāciet ražot elektrību

KĀ KĻŪT PAR ENERĢIJAS RAŽOTĀJU?

Ar ko sākt

ATBALSTS SAULES PANEĻU IEGĀDEI

Kredītu salīdzināšanas portāls
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
InBank logo

REĀLLAIKA UZRAUDZĪBA

Growatt un Deye invertori nodrošina reāllaika uzraudzību no viedtālruņa vai datora. Mūsu speciālisti parūpēsies par to, lai šīs funkcijas izmantošana jums būtu viegla un patīkama, palīdzot jums apgūt tās lietošanu.

Reāllaika uzraudzība no viedtālruņa vai datora
solar-panels-meadow 1.jpg

AIZPILDĪT PIETEIKUMU, LAI SAŅEMTU PIEDĀVĀJUMU

Paldies, ka iesniedzāt!

bottom of page