top of page
solar_panels_seen_from_above_as_the_sun_beams_down_1_edited_edited.jpg

KĻŪSTI NEATKARĪGS!

Sāc ceļu uz zaļāku un ilgtspējīgāku enerģijas nākotni!

Pasūti tagad un saņem 6% atlaidi Deye hibr​īda sistēmām ar akumulatoriem

GreenLine Energy ir pirmais saules enerģijas uzņēmums Baltijas valstīs, kas izveidojis pirmo OUTLET veikalu ar lielu preču klāstu. Neatkarīgi no tā, vai Jums ir slīps, plakans jumts, vai zemes sistēmas - GreenLine Energy OUTLET piedāvā pircējiem vairāk kā 50 dažāda garuma, lieluma, dizaina elementu profilus, savienojumus, invertorus, off-grid sistēmas un saules paneļus.

GreenLine Energy ir izvēlējies klientiem ģeogrāfiski ērtu atrašanās vietu OUTLETAM - Kārļa Ulmaņa gatve 178. Rīga. LV-1029

HIBRĪDA INVERTORS DEYE

Mūsu saules hibrīdsistēmas visbiežāk tiek izmantotas ar Deye hibrīda invertoriem un 48 voltu litija akumulatoriem. Tas nodrošina maksimālu enerģijas uzglabāšanu un paplašina sistēmas pielāgošanas iespējas.

Deye invertoriem ir plašs pielietojumu klāsts un vairākas konfigurācijas iespējas, un tos var konfigurēt ar dažādām funkcijām. Šīs hibrīdsistēmas var savienot ar vēja un degvielas ģeneratoriem, kas uzstādīti ar starta opcijām.

Deye invertori arī nodrošina optimālu enerģijas uzglabāšanu un atbalsta jaunākos saules paneļus ar jaudām no 3.5 līdz 16 kW vienfāzes sistēmām un no 5 līdz 16 kW trīsfāzes sistēmām. Vairāk nekā 48 voltu litija akumulatori nodrošina augstu drošības līmeni.

Piemērots montāžai privātmājās

Piemērots darbam ar hibrīda invertoriem

12 gadu garantija

Atbalsta jaunākos saules paneļus

AKUMULATORS GREENSUN

Litija dzelzs fosfāta akumulatoru sistēma ir standarta akumulatoru sistēmas vienība, klienti var izvēlēties nepieciešamo litija akumulatoru skaitu, savienojot tos paralēli, lai veidotu lielāku kapacitātes akumulatoru paketi un apmierinātu lietotāja ilgtermiņa elektroenerģijas piegādes vajadzības.

 

Produkts ir īpaši piemērots enerģijas uzglabāšanas lietojumam ar augstām darbības temperatūrām, ierobežotu uzstādīšanas telpu, ilgu rezerves laiku un ilgu kalpošanas laiku.

SAULES SEKOTĀJI

Saules sekotāji ir inovatīvas ierīces, kas izstrādātas automātiskai saules kustības sekošanai debesīs. Tie nodrošina optimālu saules paneļu pozicionēšanu atbilstoši saules stariem. Tas nozīmē, ka paneļi vienmēr "vēršas" pret sauli visu dienu, maksimizējot saules enerģijas iegūšanu pat mainīgos apgaismojuma apstākļos.